Náklady na prepravu & amp; Dodacie lehoty

načúvacie pomôcky sa vám pošlú bezplatne v Európe. Príslušenstvo a batérie načúvacie prístroje a batérie sú tiež bez prepravy z hodnoty objednávky najmenej 49 EUR (99 EUR mimo Nemecka a 149 EUR vo Švajčiarsku). Náklady na prepravu vo výške 4,90 EUR (9,90 EUR mimo Nemecka) sa platia pod objednávkovou hodnotou 49 EUR.

V rámci EÚ posielame balíčky s našim dopravným partnerom DHL. Akonáhle bude náš balík odovzdaný nášmu partnerovi, dostanete od nás e -mailom potvrdenie o preprave. V e -maile je vaše číslo zásielky (ID) a odkaz, s ktorým môžete sledovať objednávku.

/A>

Objednávky pre našich medzinárodných zákazníkov (mimo EÚ) sú odosielané službou DHL Express Service tak, aby váš balík dorazil do 2 až 5 dní (v dôsledku súčasných problémov s dodávkou sa niektoré výrobky môžu vyskytnúť v dlhších dodacích lehotách).

Pre objednávky v tretej krajine ukazujeme DPH/riadenie na faktúre.

Dodávky

V podstate rozlišujeme medzi načúvacími pomôckami a príslušenstvom alebo náhradnými dielmi. V prípade načúvacích pomôcok je dodacia lehota v súčasnosti okolo 14-21 dní v závislosti od výrobcu a zdravotného poistenia. V prípade príslušenstva a náhradných dielov predstavuje čas dodania približne 2-4 pracovné dni. Ak však požadovaná položka nie je na sklade, môže to zvýšiť čas dodania na približne 7-10 pracovných dní.

Presná doba dodania načúvacích pomôcok tiež závisí od toho, či sú právne alebo súkromne poistení. Naša zákaznícka podpora to rád bude podrobnejšie vysvetliť. Môžete to dosiahnuť na 49 3080 6040 (Nemecko), +43 720 816056 (Rakúsko) alebo +41 43508 46 42 (Švajčiarsko).

Ako získate svoj účet?

Faktúra za vašu objednávku bude zahrnutá do vášho balíka. Ak už nenájdete faktúru, kontaktujte náš zákaznícky servis na adrese service@mysecontear.de . Radi vám pošleme faktúru e -mailom.